KONST / Litografier / Färglitografier 12342367
nr 1234 2367
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Färglitografier, 8 st. Lösa blad, signerade och numrerade, bland annat Bengt Landin, Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. M. Fl
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 februari 2019
kl 19:06:30
7/2 18:40:08
100 kr
11/2 15:00:25
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg